2C-T-7

Co to je?
2C-T-7 je psychedelický fenetylamin, jehož účinky nejsou ještě rádně prozkoumány a popsány. Z tohoto důvodu existují různé údaje o jeho účincích, dávkování, atd. Obvyklá dávka se pohybuje mezi 10–50 mg. Vyšší dávky způsobují neočekávané stavy podobné deliriu.

 

Účinek závisí na dávce, obvykle se dostavuje 1–2,5 hodiny po užití. Hlavní účinky trvají 10–12 hodin a po nich následují druhotné účinky, které trvají dalších 4 – 6 hodin.

 

V nižších dávkách je účinek podobný psychedelickým účinkům LSD a 2C-B, mohou se objevit halucinace (vzorování, citlivost na světlo, zvýšená vnímavost barev), pocit životní síly či empatie a přátelskosti. Mohou ovšem také nastat stavy úzkosti, roztěkanosti až paniky, zejména při vyšších dávkách také toxické psychózy.

 

2C-T-7 se čas od času objevuje i v tabletách prodávaných jako extáze. Samostatně bývá slangově označováno jako T7, lucky 7, 7-up, 7th heaven, tripstacy, Blue Mystic, beautiful apod.

...

Poznámka:

Některé informace v tomto článku již mohou být zastaralé. Aktuálně pracujeme na jejich aktualizaci s ohledem na nejnovější výzkumy v oblasti adiktologie. Děkujeme za pochopení.