Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji nabízí své bezplatné služby

20.3.2020

Vzkaz od kolegů z brněnského Terapeutického centra:

"Jsme tu pro vás! Ať už našimi klienty v současnosti jste nebo uvažujete o tom, že byste se jimi chtěli stát. Možná, že jste v současné náročné karanténní situace začali víc pít alkohol, nadužívat léky, brát jiné drogy či hrát počítačové hry. Možná by vás jen zajímalo, jestli by vám terapeutická spolupráce mohla být k užitku nebo se třeba chcete informovat o možnostech, jak nakládat se situací, která se týká někoho z vašich blízkých.

Většina našich terapeutů teď sice pracuje ze svých domovů, ale to nic nemění na tom, že vás chceme podpořit při zvládání situací, se kterými se potýkáte. Bezplatně pracujeme s lidmi, kteří řeší nějaký typ problémového užívání legálních i nelegálních látek, sázení a nabízíme podporu i jejich blízkým. Neváhejte se na nás zdarma a nezávazně obrátit.

A kde vlastně, když ne osobně na Hilleho 5? Na telefonu/Skypu/Hangoutu/WhatsAppu/e-mailu (jen holubí poštu nemáme) a to každý všední den 9 - 17. Volejte, pište, rádi se vám budeme věnovat a klidně se můžeme domluvit i na pravidelné spolupráci. Společná linka centra je 778 486 355 a e-mail: terapie.jmk@podaneruce.cz. Více informací najdete na našich webových stránkách: terapiejmk.podaneruce.cz".

zpět na přehled aktualit