Extc.cz - Drogová internetová poradna
INTERNETOVÁ PORADNA

Zodpovězený dotaz

Kolik pervitinu mě zabije?

5.8.2022

Dotaz

Dobrý den, chtěl bych se tak nějak zeptat, kolik si nastřelit aby mě to 100℅ zabilo?? 15 let jsem závyslí na péčku,ale život mě nebaví, schyzi i tak a proto to chci skončit tím čím sem si podělal život,můj největší nápal byl 0,4 a docela to semnou zamavalo na další tři dny, myslíte že když si šlehnu nějakou větší buchnou celý G tak mě to zabije? Abstinuji už dva roky, ale stejně je všechno na píču, ptám se jen z laboratorního hlediska, samozřejmě matro by bylo v pořádku a čisté bez příměsí, díky za odpověď..

40545
 

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Je mi líto, že i když se Vám daří již dva roky abstinovat od pervitinu, což určitě nebylo snadné, tak nejste se svým životem spokojený. Ptáte se nás na to, jaké množství pervitinu je dostatečné na sebevraždu.

Na tuto otázku neznám odpověď, netroufám si něco odhadovat, a ani Vám z pozice pracovníka poradny nemůžu a nechci radit v tom, jak se zabít. Předpokládám, že už jste to promyslel. Respektuji, že rozhodnutí ohledně toho, jak se svým životem naložíte, je pouze Vaše záležitost. I tak si říkám, jestli jste Vaši situaci, a to, že Vás život nebaví, zkoušel s někým probrat. Mohlo by být užitečné získat podporu ze strany odborníků nebo ve svém okolí. I v danou chvíli jasně bezvýchodná situace, může s dostatkem času a podporou druhých, vést ke změně k lepšímu.

Moc rád bych Vás tedy podpořil v tom, ať zkusíte vyhledat odbornou pomoc a společně vše co potřebujete, například v rámci terapie, proberete.V Praze můžete kontaktovat některou z adiktologických ambulancí, případně se můžete kdykoli ozvat na krizovou linku na telefonu 608902410 nebo 731197447 (je zde i možnost chatu viz tento odkaz).

Zdraví drogová poradna EXTC

Aktuality

30.09.2022
Podcastový díl o poradně EXTC

Zajímá vás, jak funguje internetová poradna EXTC? Jaké k nám chodí nejčastější dotazy či s&n...

Více ...
15.09.2022
Renesance v používání psychedelik?

V době mezi 50. a 70. lety 20. století zažíval výzkum psychedelik obrovský boom. Poté došlo...

Více ...
19.08.2022
Moudrost traumatu v Brně

„Celá základní myšlenka západní medicíny, že lidé jsou navzájem oddělenými jednotlivci s od...

Více ...
12.08.2022
Psychedelická terapie v undergroundu

Jak z mnoha výzkumů vyplývá, represivní přístup v otázce drog není to pravé ořechové. J...

Více ...
01.08.2022
Party sezóna s Hard&Smart

Jezdíte přes léto na festivaly a jiné akce? Tak se podívejte, jestli tam není program Hard&Sm...

Více ...
Všechny aktuality